پخش کتاب ارشاد به مدیریت آقای سید عبدالجواد خلیفه سلطانی از سال 1373 فعالیت خود را در زمینه ی فروش کتاب و محصولات فرهنگی آغاز نمود به تدریج با توجه به اهداف والای مدیریت فروشگاه در زمینه ی توسعه و اعتلای فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی درصدد گسترش فعالیت های فروشگاهی و صنفی خویش گام نهاد . به یاری خداوند متعال و بهره مندی از نیروهای جوان ، متخصص و با انگیزه در زمینه ی فرهنگ و کتاب روز به روز بر دانش و زیر ساخت های حوزه فروشگاهی خود افزود .

طی سالیان طولانی با رصد کردن فعالیت نویسندگان ، مترجمین و ناشران معتبر در حوزه ی کتاب های : عمومی ، دانشگاهی ، کمک آموزشی ، کودک و نوجوان مراحل پیشرفت را طی نمود و اکنون مفتخر است که به عنوان نمایندگی رسمی فروش ناشران مطرح کشور شناخته شده می باشد .

مدیران فروش پخش کتاب ارشاد طی سال ها با دغدغه ها و نیاز های جامعه ی کتاب خوان ایران آشنا می باشند و رسالت خویش را بر این بنا گذاشته اند که دقیقا بر اساس نیاز های مشتریان خویش برترین های حوزه ی نشر ایران و جهان را در اختیار فرهیختگان عرصه فرهنگ و کتاب قرار دهند . لذا پخش کتاب ارشاد تمام تلاش خویش را می نماید که اطلاعات کاملا استاندارد ، تخصصی و دقیق از کلیه ی کتاب های موجود در سایت را در اختیار خریداران خویش قرار دهد . همچنین این موسسه توانمند و مفتحر است که هر گونه مشاوره ای در زمینه ی کتاب ، ناشر ، نویسنده و . . . را بر اساس نیاز مشتریانش ارائه دهد  .

هدف و رسالت پخش کتاب ارشاد بر این می باشد که با ارائه خدمات تخصصی در زمینه فروش و پخش کتاب و با بهره مندی از نظرها ، پیشنهاد ها و حمایت های مشریانش جامع ترین و بروز ترین بانک اطلاعاتی و فروشگاه اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی را در این حوزه ارائه نماید و این فروشگاه را به یکی از بزرگترین مراکز فروش و پخش کتاب در ایران و جهان تبدیل نماید . لذا در جهت اینکه بتواند نیازهای جامعه فرهنگی کشور را در اقصی نقاط کشور ایران برآورده سازد از هیچ موردی دریغ نخواهد کرد .

پخش کتاب ارشاد هیچ فعالیتی در زمینه نشر و چاپ کتاب ندارد ولی در راستای اهداف مشاوره و آگاهی داشتن از قوانین ، ظوابط و رویه های حوزه چاپ و نشر می تواند در معرفی ناشران معتبر با توجه به حوزه و محتوای کتاب مورد نظر در کنار نویسندگان جوان باشد .

پخش کتاب ارشاد به دلیل در اختیار داشتن یک شبکه فروش اینترنتی قدرتمند و همچنین تعامل گسترده با ناشران برتر کتاب های عمومی و کمک آموزشی می تواند به مولفان، مترجمان و ناشران محترم در معرفی، توزیع و فروش کتاب یاری نماید .

ناشران، نویسندگان و مترجمین محترم جهت معرفی و عرضه ی کتاب های خود کافی است دو نسخه از کتاب های خود را همراه با مشخصات کامل خویش اعم از آدرس پستی، شماره تلفن ثابت و همراه، همچنین میزان درصد تخفیف مورد نظر شان را به آدرس پستی موسسه پخش کتاب ارشاد ارسال نمایند . بدیهی است این کتاب ها به صورت امانی نزد فروشگاه قرار گرفته و پس از تایید مدیریت موسسه بر روی سایت این فروشگاه بارگذاری میگردد و زمینه فروش و تبلیغات کتاب مورد نظرشان فراهم میگردد .

کتاب و فرهنگ را حمایت کنیم

نقد کاربر
0 (0 رای)