پخش کتاب ارشاد به مدیریت آقای سید عبدالجواد خلیفه سلطانی از سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را در زمینه ی فروش کتاب و محصولات فرهنگی آغاز نمود به تدریج با توجه به اهداف والای مدیریت فروشگاه در زمینه ی توسعه و اعتلای فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی درصدد گسترش فعالیت های فروشگاهی و صنفی خویش گام نهاد . به یاری خداوند متعال و بهره مندی از نیروهای جوان ، متخصص و با انگیزه در زمینه ی فرهنگ و کتاب روز به روز بر دانش و زیر ساخت های حوزه فروشگاهی خود افزود .

طی سالیان طولانی با رصد کردن فعالیت نویسندگان ، مترجمین و ناشران معتبر در حوزه ی کتاب های : عمومی ، دانشگاهی ، کمک آموزشی ، کودک و نوجوان مراحل پیشرفت را طی نمود و اکنون مفتخر است که به عنوان نمایندگی رسمی فروش ناشران مطرح کشور شناخته شده می باشد .

مدیران فروش پخش کتاب ارشاد طی سال ها با دغدغه ها و نیاز های جامعه ی کتاب خوان ایران آشنا می باشند و رسالت خویش را بر این بنا گذاشته اند که دقیقا بر اساس نیاز های مشتریان خویش برترین های حوزه ی نشر ایران و جهان را در اختیار فرهیختگان عرصه فرهنگ و کتاب قرار دهند . لذا پخش کتاب ارشاد تمام تلاش خویش را می نماید که اطلاعات کاملا استاندارد ، تخصصی و دقیق از کلیه ی کتاب های موجود در سایت را در اختیار خریداران خویش قرار دهد . همچنین این موسسه توانمند و مفتحر است که هر گونه مشاوره ای در زمینه ی کتاب ، ناشر ، نویسنده و . . . را بر اساس نیاز مشتریانش ارائه دهد  .

هدف و رسالت پخش کتاب ارشاد بر این می باشد که با ارائه خدمات تخصصی در زمینه فروش و پخش کتاب و با بهره مندی از نظرها ، پیشنهاد ها و حمایت های مشریانش جامع ترین و بروز ترین بانک اطلاعاتی و فروشگاه اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی را در این حوزه ارائه نماید و این فروشگاه را به یکی از بزرگترین مراکز فروش و پخش کتاب در ایران و جهان تبدیل نماید . لذا در جهت اینکه بتواند نیازهای جامعه فرهنگی کشور را در اقصی نقاط کشور ایران برآورده سازد از هیچ موردی دریغ نخواهد کرد .

پخش کتاب ارشاد هیچ فعالیتی در زمینه نشر و چاپ کتاب ندارد ولی در راستای اهداف مشاوره و آگاهی داشتن از قوانین ، ظوابط و رویه های حوزه چاپ و نشر می تواند در معرفی ناشران معتبر با توجه به حوزه و محتوای کتاب مورد نظر در کنار نویسندگان جوان باشد .

پخش کتاب ارشاد به دلیل در اختیار داشتن یک شبکه فروش اینترنتی قدرتمند و همچنین تعامل گسترده با ناشران برتر کتاب های عمومی و کمک آموزشی می تواند به مولفان، مترجمان و ناشران محترم در معرفی، توزیع و فروش کتاب یاری نماید .

ناشران، نویسندگان و مترجمین محترم جهت معرفی و عرضه ی کتاب های خود کافی است دو نسخه از کتاب های خود را همراه با مشخصات کامل خویش اعم از آدرس پستی، شماره تلفن ثابت و همراه، همچنین میزان درصد تخفیف مورد نظر شان را به آدرس پستی موسسه پخش کتاب ارشاد ارسال نمایند . بدیهی است این کتاب ها به صورت امانی نزد فروشگاه قرار گرفته و پس از تایید مدیریت موسسه بر روی سایت این فروشگاه بارگذاری میگردد و زمینه فروش و تبلیغات کتاب مورد نظرشان فراهم میگردد .

کتاب و فرهنگ را حمایت کنیم

دیدگاه کاربران
۰ (۰ رای)
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
error: Alert: Content is protected !!
پیوستن به لیست انتظار ما هنگامی که کتاب یا محصول فرهنگی مورد نظر شما در معرض فروش قرار گرفت، شما را مطلع خواهیم کرد. لطفا آدرس ایمیل معتبر خود را در زیر وارد کنید
ایمیل تعداد جلد نگران نباشید ما آدرس شما را با هیچ کس دیگری به اشتراک نمی گذاریم.
سبد خرید شما
0
تصویر پروفایل
فهرست اصلی x
تصویر پروفایل
دسته بندی ها x