فهرست اصلی

کاربر و مشتری محترم شرایط مرجوعی فروشگاه اینترنتی پخش کتاب ارشاد به شرح زیر می باشد :

 – در صورتی که پس از تحویل بسته پستی خویش و تحویل کتاب یا هر محصول فرهنگی دیگری از این فروشگاه ظرف ۵ روز کاری از تاریخ تحویل سفارش خویش مشاهده نمودید بخشی از صفحات کتاب به دلیل کیفیت نامناسب در چاپ ، عدم چاپ و یا چاپ اشتباه در شمارش و ترتیب صفحات کتاب با مشکل مواجه است و یا در بخش یا بخش هایی از صفحه های داخلی کتاب پارگی مشاهده میگردد آن کتاب و یا محصول فرهنگی شامل گارانتی مرجوعی میگردد لذا بایستی حداکثر ظرف مدت ۵ روز کاری کالای مربوطه را بوسیله پست سفارشی به آدرس فروشگاه عودت نمایید .

– مشتری یا کاربر بایستی دقیقاً علت مرجوعی را با ذکر دقیق نام شماره صفحه و یا هرگونه توضیح دیگری در خصوص مرجوعی را به صورت مکتوب همراه با سفارش در یک صفحه A4 به صورت دستی و یا تایپ شده مکتوب نماید و همراه بسته ارسال نماید .

– بدیهی است برچسب هولوگرام یا نماد این فروشگاه بایستی بر روی کتاب یا محصول فرهنگی وجود داشته باشد در صورت مخدوش شدن و یا هر گونه پارگی و یا تغییر ظاهری در برچسب یا هولوگرام فروشگاه ، کالای شما را از گارانتی برگشت یا موجوعی خارج مینماید .

– به محض دریافت بسته مرجوعی از جانب شما توسط کارشناسان فروشگاه موضوع بررسی و در صورتی که موارد بالا رعایت شده باشد و موضوع مطرح شده با کالای ارائه شده سنخیت داشته باشد و فاکتور خرید شما مورد تایید کارشناس فروش قرار گیرد ، کتاب شما تعویض و به رایگان به همان آدرس سفارش یا کاربری شما ارسال خواهد گردید .

– با توجه به اینکه کتاب و یا هر محصول فرهنگی ارائه شده در سایت این فروشگاه قبل از ارسال برای مشتری با وسواس و دقت زیاد توسط کارشناسان فروش از حیث سلامت و تمیزی ظاهر بررسی میگردد بدیهی است هر گونه بی احتیاطی مشتری در استفاده نادرست از کتاب یا هر محصول فرهنگی شامل آب دیدگی ، کثیفی ، پارگی در روی جلد آن کالا را از گارانتی این فروشگاه خارج می نماید .

– در صورتی که کالای مرجوعی شما در انبار موجود نباشد و یا درخواست آن زمان بر باشد و یا ناشر مورد نظر آن کتاب یا محصول فرهنگی را در انبار موجود نداشته باشد ، هزینه ی آن کتاب یا کالا ظرف مدت ۷۲ ساعت به حساب یا کارت شما واریز میگردد .

– در صورتی که کتاب یا هر محصول فرهنگی خریداری شده و مرجوع شده توسط شما در لحظه مرجوع شدن تغییر قمیت داشته باشد و آن کالا با قیمت قبل در انبار فروشگاه موجود نباشد مشتری یا کاربر می بایستی مابه التفاوت قیمت را به حساب و یا کارت فروشگاه واریز نماید . این هماهنگی از طرف کارشناس پشتیبانی و فقط با شماره تلفن : ۷ ۲ ۰ ۷ ۳ ۲ ۳ ۵ ۱ ۳ ۰ انجام خواهد گرفت .

۰%
دیدگاه کاربران
۰% (۰ رای)
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
error: Alert: Content is protected !!
پیوستن به لیست انتظار ما هنگامی که کتاب یا محصول فرهنگی مورد نظر شما در معرض فروش قرار گرفت، شما را مطلع خواهیم کرد. لطفا آدرس ایمیل معتبر خود را در زیر وارد کنید
ایمیل تعداد جلد نگران نباشید ما آدرس شما را با هیچ کس دیگری به اشتراک نمی گذاریم.
سبد خرید شما
0